ДТЕК Одеські електромережі

Дата: 18.10.2022 13:21

Возможно, это изображение текст «прості правила економного використання електроенерг: намагайтеся зменшити споживання електроенерг y ?????? години: 3 8:00 до 11:00 TA 17:00 до 23:00 ?0 вмикайте потужн прилади -пральн, посудомийн машини, електродуховки, електрочайники, праски, електрообгрвач вноче розподляйте навантаження. використовуйте найбльш потужн прилади по черз надавайте перевагу енергоощадним таенергоефективним пристроям 3 маркуванням A, A+, A++ TAA+++ DTEK дтек одеськ електромереж. операто»

Друзі, енергосистема України все ще потребує вашої підтримки. Для вас - кілька простих порад, яких кожен може дотримуватися і цим допомогти енергофронту вистояти.