Одеський обласний центр громадського здоров'я

Дата: 18.10.2022 11:50

Возможно, это изображение один или несколько человек и текст «15 жовтня всесвтнй день боротьби 3 раком грудей подбайте про себе- зробть мамографію безоплатно за направленням від симейного лкаря, лкаря-гинеколога, мамолога чи иншого спецјалиста одеський обласний центр громадського здоров'я &»

?? Сьогодні, в День боротьби проти раку грудей, ми хочемо нагадати жінкам про важливість регулярних апаратних обстежень молочних залоз. Це найбільш інформативний та точний спосіб діагностики захворювань на ранніх стадіях, коли лікування є найбільш успішним та швидким. Крім того, це дослідження є безоплатним за направленням сімейного лікаря в закладах, які мають договір з НСЗУ за пакетом відповідних діагностичних послуг. Отже:

? жінкам від 30 до 40 років слід раз на рік (за відсутності скарг) робити УЗД молочних залоз;

? жінкам після 40 років слід раз на рік (за відсутності скарг) робити мамографію.

?? УВАГА! Якщо ви маєте скарги на здоров’я молочних залоз (біль, виділення з сосків, ущільнення, деформація тощо), зверніться до лікаря невідкладно.

?? Зазначимо, що в комунальних та державних закладах Одеської області є 15 мамографів. Пройти дослідження за попереднім записом можна в будь-якому, незалежно від вашого місця реєстрації чи проживання.

? В ОДЕСІ

?? Центр реконструктивної та відновної медицини (клініка ОНМУ), вул. Тіниста, 8;

?? Обласний онкологічний диспансер, вул. Нежданової, 32;

?? Обласний консультативно-діагностичний центр, вул. Суднобудівна, 1;

?? Консультативно-діагностичний центр №6, вул. Маршала Говорова, 26-а;

?? Консультативно-діагностичний центр №20, вул. Левітана, 62;

?? Консультативно-діагностичний центр №29, вул. Академіка Заболотного, 32-а.

? В РАЙОНАХ ОБЛАСТІ

?? Біляївська багатопрофільна лікарня, вул. Харківська, 30-б;

?? Южненська міська лікарня, вул. Хіміків, 14;

?? Березівська центральна міська лікарня, вул. Лікарняна, 6;

?? Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування, вул. Софіївська, 47;

?? Ізмаїльський міська центральна лікарня, просп. Суворова, 68;

?? Великомихайлівська багатопрофільна лікарня, вул. Центральна, 248.

?? Також зазначимо, що в області є два пересувних мамографи. Наразі вони працюють в Ізмаїлі (Дунайська лікарня) та Балті (Балтська лікарня).

#ДайШансЗдоровю

#БутиЗдоровим