В Одесі збирають гроші на допомогу важкопораненому бійцю

Дата: 12.10.2022 10:12

Одеські волонтери просять допомогти придбати ліки для українського захисника. Він знаходиться в реанімації у важкому стані.

Про це повідомив волонтер Андрій Танцюра.

Богдану 26 років, він отримав важкі поранення захищаючи Україну. У лікарні його відвідує мама та дружина.

У вкрай тяжкому стані: відкрита черепно-мозкова травма, множинні осколкові руки та ноги. Великий міцний хлопець. Побачити б обличчя. Нейрохірургами проведено операцію з видалення уламків з головного мозоку. Але не все вдалося вийняти. Існує небезпека виникнення запалення головного мозку. На руку та ногу накладено апарати зовнішньої фіксації. Робиться все, щоб врятувати руку… немає частини кісток і м’язів. Пучок нервів. Господи, там навіть колоти нема куди! Імовірність некроза тканин і тоді ампутація. Лікарі поки не дають якихось прогнозів, але борються за збереження кінцівок, – розповів Андрій Танцюра.

Наразі лікарі борються за життя хлопця. Для негайного лікування тяжкопоранених вкрай потрібні:

– Альбувен 15фл (30 тисяч гривень);
– Ємокості до VAC-апаратів 40шт (36 тисяч гривень);
– Також у лікарні дуже просять допомогти в придбанні шафи витяжної для лабораторії на два робочих місця (приблизно 65 тисяч гривень).
Загалом 131 тис. грн.

Якщо ви можете допомогти:
– Приватбанк 4149 6293 1636 7622 Танцюра А.В.
– Монобанк 4441 1144 5450 6823 Танцюра А.В.
– Посилання на Склянку у Моно

Для перерахувань з-за кордону:
PayPal
Переклад на: atv50@mailfence.com
Western Union або Money Gram
Tantsiura Andrii Odessa, Україна.

Раніше на USIonline.com —В Одесі збирають гроші на допомогу важкопораненому бійцю  «фото»