В Болграді в ДТП постраждала дитина

Дата: 06.10.2022 20:25

В Болграді в ДТП постраждала дитина

Фото без опису

Сьогодні близько 10.00 у Болграді, на перехресті вулиць Перемоги та Шпитальної, зіштовхнулися легкові автомобілі «Ford» і «Kia». Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на Болградський районний відділ поліції Одеської області.

Внаслідок аварії постраждали один з водіїв та його маленька пасажирка.

Попередньо поліцейські встановили, що 40-річний мешканець Болградського району, керуючи автомобілем «Ford», виїжджав на нерегульованому перехресті з другорядної дороги на головну. Рухаючись, він не надав перевагу в русі 59-річному кермувальнику «Kia» з Болграда і допустив з ним зіткнення.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди травмувалися водій «Kia» та однорічна дівчинка, яка була в її салоні з мамою. Людей доправили до Болградської міської лікарні. Дитині попередньо діагностували переломом гомілкостопа, чоловіка ще обстежують.

Обох водіїв перевірили на вміст алкоголю в крові, результат показав, що вони тверезі.

Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження). Триває слідство.

Підготувала Діана ГЕРГІНОВА