У Болградській громаді суттєво збільшили перелік дошкільнят, які мають право безкоштовно харчуватися в дитсадках

Дата: 06.10.2022 20:19

У Болградській громаді суттєво збільшили перелік дошкільнят, які мають право безкоштовно харчуватися в дитсадках

Фото без опису

У четвер, 29 вересня, на черговому засіданні Болградської міської ради депутати схвалили проект рішення щодо організації харчування дітей у закладах освіти громади. Відтепер розширено перелік батьків чи осіб, які їх замінюють, що звільняються від оплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти. Про це повідомила прес-служба Болградської громади, передає інформаційна агенція  «Юг. Today».

Так, до оновленого переліку увійшли батьки дітей з числа внутрішньо переміщених осіб та дітей, що постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Крім того, це стосується батьків, які мають статус ветеранів війни, є службовцями силових структур (ЗСУ, МВС, прикордонної служби, територіальної оборони та ін.). Йдеться про всіх тих, хто брав участь у бойових діях, захищаючи Україну від збройної агресії росії.

В міській раді додали, що згідно з ухваленим рішенням, для інших осіб розмір батьківської оплати за перебування дітей в установах дошкільної освіти Болградської міськради, як і раніше, затверджено на рівні 60% від встановленої вартості харчування на день. На 50% ця оплата зменшується для батьків, у сім’ях яких зростає троє та більше дітей.

Підготувала Інна ДЕРМЕНЖІ