Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин

Дата: 01.10.2022 18:49

Возможно, это изображение 2 человека, цветок и текст

?21 вересня відбулося чергове засідання робочої групи з питань розвитку бджільництва, яка діє при Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

?Алла Стоянова директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА підкреслює, що “Україна є однією з провідних держав світу з виробництва продукції бджільництва. Бджільництво – одна з галузей, яка дозволяє збільшувати зайнятість населення і відкриття малого бізнесу в сільській місцевості. Робота групи спрямована на розвиток та підтримку галузі та діє за кількома напрямками: законодавство, племінна робота, запобігати отруєнню бджіл, освіта/наука, міжнародне співробітництво. Сьогодні на зустрічі учасники групи обмінялися думками щодо змін до Порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації, видання переліків пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 1996 р. № 295. Також увагу було приділено аналізу шляхів вдосконалення нормативно-правових актів задля запобігання загибелі бджіл, а також алгоритми встановлення випадків отруєння бджіл в Україні. Окремо необхідно зазначити, що потребує формалізації збирання інформації Держпродспоживслужбою про кількість випадків отруєння бджіл за поточний рік (підтверджених/не підтверджених), встановлених причини отруєння, порядку моніторингу та збору такої інформації, а також здійснених заходів за результатами встановлених фактів отруєння бджіл”.

??ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!