У грудні пенсії українців зростуть загалом на 70 млрд грн

Дата: 01.10.2022 18:34

У грудні пенсії українців зростуть загалом на 70 млрд грнФото без опису

До кінця року на українців чекає ще два підняття пенсій – планові перерахунки пенсійних виплат відбудуться вже у жовтні, а в грудні пенсії зростуть у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму.

Прожитковий мінімум для осіб, які стратили працездатність, у грудні зросте на 66 грн – з 2027 до 2093 грн. Це й потягне за собою зростання пенсійних виплат. Як повідомила міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович під час телемарафону, йдеться загалом про 70 млрд грн.

«Щодо соціальних видатків та пенсій – зверніть увагу, зростання прожиткового мінімуму на 3%, яке заплановане у грудні, потягне за собою зростання всіх пенсій у загальній сумі на 70 млрд грн», – зазначила вона.