Пенсійний кур’єр

Дата: 28.09.2022 18:15

Возможно, это изображение текст

?Підтвердити наявний трудовий стаж у разі знищення трудової книжки та відповідних записів через бойові дії можуть свідки. Це передбачено доповненнями до «Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній».

?Як повідомив представник Кабінету Міністрів України у Верховній Раді Тарас Мельничук, внесення нових положень у порядок затвердив Кабмін сьогодні, 27 вересня.

?Відтепер підтвердити наявність трудового стажу можуть свідки, якщо відповідні документи відсутні:

1?Через розміщення підприємства, установи, організації або їх правонаступників:

?на тимчасово окупованій росією території України;

?у районі проведення АТО або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії росії;

?на територіях територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або перебувають/перебували в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

2?Якщо майно чи документи людини на території України пошкоджені чи знищені внаслідок воєнних (бойових) дій, за умови документального підтвердження пошкодження чи знищення майна чи документів.

Більше: https://cutt.ly/QVD2l7t

#пенсійнийкурєр #підтвердженнястажу