Агровиробників Одещини просять зарєєструватися в Державному аграрному реєстрі: навіщо це потрібно

Дата: 27.09.2022 11:15

Фото без опису

Міністерство аграрної політики готує оголошення про безкоштовне розповсюдження рукавів для зберігання врожаю. Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОДА.

За інформацією видання Bizagro, Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомило, що закуплені ФАО рукави для зберігання зерна в жовтні будуть в Україні.

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський під час онлайн зустрічі з міністром сільського господарства Канади Марі-Клод Бібо і послом України в Канаді Юлією Ковалів зазначив, що Канада однією з перших виділила кошти на придбання засобів для тимчасового зберігання врожаю.

Заявки на рукава для зберігання врожаю від агровиробників будуть прийматися виключно через Державний аграрний реєстр, наголошують у Департаменті.

Тому всім агропідприємствам рекомендують зареєструватися в ДАР.