Болградська районна державна адміністрація

Дата: 27.09.2022 10:12

ДЕНИС БАЙЛУК ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Щоб знати проблеми громади та її мешканців потрібно чути їх. Допомагають у цьому виїзні прийоми керівництва району.

Будучи на території громади можна побачити реальні проблеми, які утворилися, щоб в подальшому шукати шляхи їх вирішення.

Сьогодні перший заступник начальника Болградської районної військової адміністрації Денис Байлук з метою сприяння жителям населених пунктів громади у вирішенні їх проблемних питань провів виїзний прийом громадян в Кубейській ОТГ.

Звернення мешканців зазначеної громади стосувались земельних питань, призначення субсидій, отримання матеріальної та гуманітарної допомоги.

За результатами особистого прийому громадян Денис Байлук надав відповідні рекомендації та доручення керівникам структурних підрозділів Болградської РВА щодо вирішення проблемних питань. Виконання доручень взято на особистий контроль.

Крім того, перший заступник Болградської РВА Денис Байлук провів нараду з керівництвом та працівниками Кубейської громади щодо усунення порушень, виявлених під час перевірки робочої групи з позапланової комплексної перевірки виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Кубейської сільської ради Болградського району.