Александр Лончак

Дата: 27.09.2022 09:57

Осінь завжди була вашою улюбленою порою. Ви готувалися до свята з вихованцями, а творчі фантазії втілювали разом з ними в справжні шедеври. Маленькі пальчики повторювали кожен ваш рух, допитливі оченята уважно вдивлялися у обличчя, у відповідь на вашу посмішку - вони дарували свою. І не було нічого кращого у світі за ці миті.

Люди особливої долі, колеги, працівники закладів дошкільної освіти Одещини! Сьогодні ваше професійне. Не таке як завжди, обпалене війною. Попри все, ви тримаєте свій освітянський фронт, аби наші Захисники були впевнені, що позаду – міцний та надійний тил.

Виховання дітей на початку життя – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки, служить опорою в майбутньому. Наставники. Перші. Багатьох з вас розділяє відстань і обставини сьогодення, які перешкоджають переступити поріг дитячого садка, почути сміх і навіть плач, ніжною материнською долонею витерти слізки. Але все буде! Бо ця осінь неймовірна на емоції... Ми віримо у переможну мелодію української долі! З професійним святом, працівники дошкільної сфери! Нехай індекс вашого професійного щастя завжди залишається високим!