Міністерство цифрової трансформації України

Дата: 07.09.2022 19:04

Як створювати та розвивати ІТ-продукти. Новий безоплатний курс від Дія.Цифрова освіта

Хочете створювати такі ж корисні та зручні застосунки, як Дія, та спрощувати життя до кількох кліків у смартфоні? Запускаємо перший всеукраїнський освітній курс «Створення та розвиток IT-продуктів», де всі охочі зможуть здобути необхідні знання про те, як працюють сучасні продуктові ІТ-компанії та як запустити власний цифровий продукт!

Долучитися до навчання можна на платформі Дія.Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/.../stvorenna-ta-rozvitok-it...

Ба більше, освітній курс будуть викладати у 68 українських ЗВО, а студенти під час навчання опановуватимуть продуктовий IT-бізнес.

Серед спікерів курсу — Михайло Федоров, який поділиться досвідом побудови цифрової держави та створення застосунку Дія.

Розповідайте знайомим про курс, долучайтеся до навчання та створюймо нові цифрові продукти, які допомагатимуть Україні та змінюватимуть світ.

Курс розробили кофаундингова ІТ-компанія Genesis, громадська організація «Освітня фундація продуктового IT» та студія EdEra спільно з Міністерством цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки України. У партнерстві з Kyiv School of Economics та інвестиційним фондом Horizon Capital.