Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин

Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин

8 ч.  ·

ТВОРЦІ ХЛІБА

?23 серпня відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Незалежності Україні. Слова великої шани та привітань на адресу учасників звучали від начальника ОВА Максима Марченка. До щирих привітань долучився і Григорій Діденко. Відзначали військових, освітян, медиків та робітників інших спеціальностей, які зробили впливовий внесок у розвиток регіону в ці складні часи.

?Слова вдячності у цей день пролунали й на адресу тих, хто боронить аграрний фронт України, господарів землі, творців найвищого й найсвятішого для кожної людини – хліба. Людей, які своєю працею годують країну, дбають про землю, як найвищий скарб для прийдешніх поколінь — аграріїв Одещини!

?“Вважливість хліборобської праці, її значенні для підтримки економіки країни під час воєнного стану важко недооцінити. Сільськогосподарська галузь – основна в нашому регіоні. Вона забезпечує надходження до бюджетів усіх рівнів, надає робочі місця. Постійну підтримку аграріїв відчувають медичні, освітні та культурні заклади Одещини. Висловлюю вдячність усім, хто чесно і сумлінно працює на землі, зміцнюючи економічний потенціал України. Усі Ви бувалі господарі з чималим досвідом. За непростих умов зуміли зіпнутись на ноги, успішно освоюєте сучасні технології обробітку землі. Тож кожному аграрію – великому і дрібному, бажаю оптимізму, а ще сприятливої погоди і рекордних врожаїв. Сердечно зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, і такого важливого для кожного з нас миру та злагоди», - пише Алла Стоянова директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин на телеграм каналі

?За вагомі трудові досягнення, особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу Одещини подякою начальника Одеської військової адміністрації нагороджено:

?Сергій Георгієв тракторист ТОВ “ДРУЖБА СВК”

?Георгій Кочмар директор ПСП “КОЛОС”

?Микола Паніот завідувач хлібопекарнею СВК “РОДИНА”

?Сергій Пивоваров тракторист-машиніст СФГ “ПРОГРЕСАГРО”

?Наталя Цуркан директор ДПТНЗ “ОДЦПНППП”

?За вагомий внесок у зміцнення української державності та досягнення у професійної діяльності почесною грамотою Одеської обласної ради нагороджені:

?Сергій Албу тракторист-машиніст СФГ “РАТУШНЕНКО М.І.”

?Олексій Артеменко керівник механізованого підрозділу ФХ “ГРАНАТ”

?Сергій Куценко тракторист ТОВ “НІК”

?Петро Лямбов директор ПАТ “ПЕТРОСТАЛЬ”

?Олексій Логінов директор ТОВ “АГРО ФІРМА “ПІВДЕННА”

?Вячеслав Марченко агроном ТОВ “ДОЛИНСЬКЕ НОВА”

?Олег Образенко директор ТОВ “РИС БЕССАРАБІЇ”

?Сергій Подалянчук агроном ФХ “СТОЯНОВ А.А.”

?Микола Черня агроном ТОВ “ДОЛИНСЬКЕ НОВА”

?“Щиро дякую за те, що завдяки вашій підтримці, з початку війни і понині надається волонтерська допомога нашим захисникам. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, нехай не переводиться хліборобський рід на українській землі”, - подякувала аграріям Алла Стоянова.

??ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!