В СЕЛІ ДМИТРІВКА СТАВСЯ НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК

Дата: 23.08.2022 12:30

В СЕЛІ ДМИТРІВКА СТАВСЯ НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК | Махала

В СЕЛІ ДМИТРІВКА СТАВСЯ НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК

Два дні в селі Дмитрівка Городненської громади шукали тіло 22-річного парубка, який зник під час відпочинку на воді.

Нагадаємо, хлопець зник ще 17 серпня. Починаючи з ранку 18 серпня рятувальники шукали зниклого, долучивши до роботи й водолазів, й спеціалу техніку. Однак пошуки успіху не дали.

Близько сьомої ранку 19 серпня пошуки відновилися. О 13:30 на відстані 50 метрів від берега тіло хлопця було виявлено та вилучено на берег.

За даними пресслужби головного управління ДСНС в Одеській області, всього рятувальники обстежили 4 км² поверхні води, 10 км берегової смуги та 7500 м² дна.