Пенсійний кур’єр

Возможно, это изображение 1 человек и текст

Пенсійний кур’єр

12 August, 16:21  ·

???Частина випускників закладів вищої освіти за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю мають право на одноразову грошову допомогу. Про це нагадують у Міністерстві освіти та науки України.

?Ця можливість передбачена постановою Кабміну від 26 вересня 2006 р. № 1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів».

?Хто саме може отримати кошти?

?Кошти надають випускникам денної форми навчання, які навчались за державним замовленням у закладах вищої освіти та здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, ступінь молодшого бакалавра, бакалавра або магістра спеціальностей галузі знань «01 Освіта/Педагогіка».

?Обов'язковою умовою є укладання випускниками договору про роботу на посадах педпрацівників у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти. Договір має бути укладений не менш як на три роки.

?Яка сума допомоги?

?П’ятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлений на 1 січня календарного року. Тобто у 2022 році ця сума становить 12 405 грн.

?Про всі нюанси отримання такої допомоги читайте на Соціальній інформаційній платформі: https://cutt.ly/NXrEb4n

#пенсійнийкурєр #одноразовагрошовадопомога #випускникипедагоги