КОЛИ ВАРТО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА 103?

Дата: 11.08.2022 09:58

КОЛИ ВАРТО ТЕЛЕФОНУВАТИ НА 103?

Лише за минулий тиждень до "швидкої" зателефонували 153 717 разів. 26% дзвінків потребували лише телефонної консультації. Ще 7% були помилковими. Загалом бригади виїхали на виклик у 47% випадків.

Тому не зайвим буде пояснити, коли все ж таки варто телефонувати на номер “103”. Пояснення – в інфографіці ?.

Якщо під час спілкування диспетчер виявить підстави для виїзду "швидкої", то направить бригаду до пацієнта. Якщо ж таких підстав немає, то буде надана консультація по телефону.

Також пацієнта можуть скерувати до сімейного лікаря, якщо його стан не є невідкладним, але потребує огляду чи обстеження у лікаря.

Возможно, это изображение текст