ВАКЦИНАЦІЯ ЖИТЕЛІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Дата: 03.08.2022 11:35

Возможно, это изображение один или несколько человек и текст

Болградська районна державна адміністрація

1 August, 18:51  ·

ВАКЦИНАЦІЯ ЖИТЕЛІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

В Болградському районі триває вакцинація проти COVID-19, яка проводиться на базі Арцизького, Болградського, Бородінського та Тарутинского центрів ПМСД.

Від початку кампанії станом на 01 серпня 2022 року в районі провакциновано - 53508 осіб, або 36,5% мешканців району. Першу дозу отримали – 25635 осіб, другу дозу отримали – 24620 осіб, І-у бустерну дозу отримали – 3251 особи та ІІ-у бустерну дозу отримали – 2 особи.

За тиждень з 25 по 31 липня 2022 року в Болградському районі провакциновано 81 особу.

Лідером з вакцинації населення є Болградський центр ПМСД, в якому зроблено 25607 щеплень. В Арцизькому центрі ПМСД зроблено 15734 щеплень. У Тарутинському центрі ПМСД – 11277 осіб. У Бородінському центрі ПМСД провакциновано – 890 осіб.

Всі бажаючі вакцинуватися від COVID-19 можуть записатися на щеплення через сімейного лікаря, зателефонувавши в реєстратуру пункту щеплення, в додатку «Дія». Із собою треба мати паспорт, ідентифікаційний код або декларацію з сімейним лікарем.

Нагадаємо, що з січня цього року в Україні усі люди віком від 18 років можуть отримати одне бустерне щеплення, якщо з часу отримання первинного курсу вакцинації пройшло щонайменше 6 місяців. Люди, які внаслідок важких хвороб мають імуносупресію (ослаблення імунітету з тієї або іншої причини), крім першої та другої бустерної дози, можуть отримати додаткову дозу вакцини через 28-90 днів після завершення первинного курсу вакцинації.