?? Антонівський міст у Херсоні та інші переправи в області.

Дата: 29.07.2022 13:22

?? Антонівський міст у Херсоні та інші переправи в області.

?? Надання Верховною Радою згоди на призначення Андрія Костіна Генеральним прокурором.

?? Підготовка до збільшення експорту української електроенергії споживачам у Європейському Союзі.

?? Підготовка до надзвичайно важливих політичних і дипломатичних подій, які заплановані на другу половину поточного тижня.

?? Спільне засідання Міжнародної санкційної групи Єрмака-Макфола за участю керівництва Верховної Ради та представників парламентських фракцій і груп.

Про це та інше – у зверненні Володимира Зеленського за підсумками 154-го дня війни.