ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО ВИЗНАЧАЄ ПОРЯДОК ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ УКРАЇНЦЯМИ У ВОЄННИЙ ЧАС

Дата: 29.07.2022 12:55

ЗАКОНОДАВСТВО, ЩО ВИЗНАЧАЄ ПОРЯДОК ПЕРЕТИНУ КОРДОНУ УКРАЇНЦЯМИ У ВОЄННИЙ ЧАС

?«Правила перетинання державного кордону громадянами України», затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57

??https://is.gd/ZTotr4

??Відповідно до п. 2-6 Правил У разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану право на перетин державного кордону, крім осіб, зазначених у пунктах 2-1 та 2-2 цих Правил, також мають інші військовозобов'язані особи, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації. Ця норма не поширюється на осіб, визначених в абзацах другому - восьмому частини третьої статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

?Закони, постанови, укази

??Указ Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» ??https://is.gd/UHkBrj

??Указ Президента України від 24 лютого 2022 року № 65/2022 «Про загальну мобілізацію»

??Закон України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України»