Дата: 29.07.2022 12:46

??Дайджест від Міністерства соціальної політики України для громадян, які планують тимчасово покинути Україну або вже виїхали за кордон

Мінсоцполітики нагадує громадянам України, які планують або були вимушені покинути постійне місце проживання у зв’язку з воєнними діями Російської Федерації проти України про ,,Дайджест від Міністерства соціальної політики України” на якому розміщено інформацію щодо умов тимчасового перебування громадян України у країнах-партнерах.

? Перейшовши за посиланням https://dopomoga-poruch.com/ громадяни України, зможуть ознайомитися з офіційною інформацією щодо допомог, які надаються країнами, зокрема:

? інформація щодо отримання статусу на території інших держав, громадянами України;

? питання забезпечення житлом;

? питання забезпечення фінансовою допомогою;

? медичні питання;

? питання освіти;

? питання працевлаштування;

? інформація щодо реєстраційних центрів для переміщених з України осіб, та інша корисна інформація.

В один зручний документ зібрано корисну офіційну інформацію про особливості перебування в 154 державах. Він стане в пригоді українцям, які планують тимчасово покинути Україну або вже виїхали за кордон. Дані постійно перевіряються та оновлюються.

Возможно, это изображение текст