Завдяки спільної діяльності World Central Kithen та Городненської сільської ради було доставлено гуманітарну допомогу для переселенців.

Дата: 14.07.2022 22:57

Городненська ТГ отримала допомогу від Одеської команди Міжнародного фонду World Central Kitchen, а саме, продуктові набори для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в нашій громаді. Ми дуже вдячні команді World Central Kitchen за надану допомогу. Сподіваємося на подальшу тісну співпрацю, адже до нашої громади прибувають люди з населених пунктів, де наразі йдуть запеклі бої та з окупованих територій.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВозможно, это изображение 2 человека и люди стоятВозможно, это изображение 2 человека, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 2 человека и люди стоят