ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ПРАЦІВНИКИ ГОРОДНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.01.2022 16:24

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬ СОЦІАЛЬНІ  ПРАЦІВНИКИ     ГОРОДНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Надання соціальних послуг людям похилого віку, які опинились у складних життєвих обставинах безоплатно, за повну або диференційну плату; послуги надають соціальні робітники за місцем проживання, після визначення індивідуальних потреб отримувача соціальної послуги, складання індивідуального плану та укладення договору про надання соціальної послуги; спектр соціальних послуг надаються особам похилого віку, особам з інвалідністю; підставою для отримання соціальної послуги є особисте звернення або законного представника  сім’ї/особи  до голови Городненської  сільської ради.

Прийом заяв отримувачів соціальної послуги на отримання адресної допомоги осіб похилого віку та осіб з інвалідністю; надання консультацій з оформлення документів для розміщення отримувачів соціальних послуг  до закладів соціального обслуговування з постійним перебуванням для осіб похилого вікуКоєва Ганна Василівна

Збір пакету документів на оформлення цільової адресної допомоги окремим категоріям населення Городненської ОТГ– Стоянова Ирина Василівна.

Складання акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї на наявність пічного опалення для подальшого оформлення субсидій - Коєва Ганна Василівна,  Стоянова Ирина Василівна

Складання актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї для призначення соціальної допомоги, а саме: оформлення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям; державної допомоги сім'ям з дітьми; компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі; надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива; компенсацій та пільг –Коєва Ганна Василівна.

Служба у справах дітей Городненської сільської ради– проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення; надання комплексу соціальних послуг (консультування, інформування, представництво інтересів, соціальна профілактика, соціальний супровід, екстрене втручання та ін.) сім’ям, дітям та молоді, з метою мінімізації або подолання таких обставин- Атанасова Ольга Василівна.

Збір пакету документів для видачі посвідчення багатодітної сім’ї  та дитини з багатодітної сім’ї, а також подовження строку дії посвідчень; збір пакету документів для присвоєння почесного звання «Мати-героїня»- Кирмизи Ольга Миколаївна.

Надання комплексу соціальних послуг для: сімей/осіб, які опинились у складних життєвих обставинах; осіб, які перебувають на обліку в Центрі пробації; осіб, які звільнилися від відбування покарань в місцях позбавлення волі;  запобігання та протидії домашньому насильству; підтримки сімейних форм виховання - Коєва Ганна Василівна.