В ОДЕСА ПРЕМИНА Х-ТИ БЛАГОТВОРИТЕЛЕН ДИПЛОМАТИЧЕСКИ БАЗАР

Дата: 16.12.2021 13:31
Кількість переглядів: 321

В ОДЕСА ПРЕМИНА Х-ТИ БЛАГОТВОРИТЕЛЕН ДИПЛОМАТИЧЕСКИ БАЗАР

Днес, на 11 декември се състоя традиционния дипломатически коледен базар. Мероприятието премина в градската градина мащабно.

Събраните пари ще отидат за оборудване на детската болница в Одеса.

На церемонията на откриването присъстваха дипломатически представители на различни държави, акредитирани в Одеса и Украйна, както и кметът на Одеса Генадий Труханов и губернаторът на Одеската област Сергей Гриневецки. Базарът беше организиран с подкрепата на кмета на Одеса.

В павилионите на базара на жителите и гостите на града бяха предложени ястия от националната кухня, напитки, сувенири и различни новогодишни украси.

На мероприятието присъстваха представители на Армения, България, Гърция, Грузия, Молдова, Китай, Полша, Румъния, Турция, Австрия, Латвия, Германия, Кипър, Казахстан, Франция, Израел, Литва, Сирия, Словакия, Словения, Южна Африка, Република Корея, Норвегия, Перу.

РБългария беше представена от Генералното консулство на Република България в гр. Одеса в лицето на Генералния консул Светослав Иванов, Всеукраинския център за българска култура в лицето на Димитър Терзи и Асоциацията на българите в Украйна.

В ОДЕССЕ ПРОШЛА X БЛАГОТВОРИТЕЛЬНАЯ ДИПЛОМАТИЧЕСКАЯ ЯРМАРКА

Сегодня в городском саду прошла X Благотворительная дипломатическая рождественская ярмарка.

Полученные деньги направят на оборудование для детской больницы.

На церемонии открытия присутствовали дипломатические представители разных стран, аккредитованных в Одессе и Украине, а также мэр Одессы Геннадий Труханов и губернатор области Сергей Гриневецкий. Ярмарка организована при поддержке Одесского городского головы.

Ярмарка состоит из небольших павильонов, в которых одесситам предлагают блюда национальных кухонь, алкогольные и обычные напитки, сувениры, разнообразные новогодние украшения.

В мероприятии приняли участие представители Армении, Болгарии, Греции, Грузии, Молдовы, Китая, Польши, Румынии, Турции, Австрии, Латвии, Германии, Кипра, Казахстана, Франции, Израиля, Литвы, Сирии, Словакии, Словении, ЮАР , Республики Корея, Норвегии, Перу.

Возможно, это изображение (6 человек, люди играют на музыкальных инструментах, люди стоят, в помещении и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (7 человек, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (8 человек, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (4 человека)Возможно, это изображение (еда)Возможно, это изображение (3 человека, люди играют на музыкальных инструментах, люди стоят и на открытом воздухе)Нет описания фото.Возможно, это изображение (1 человек и напиток)Возможно, это изображение (еда и текст «частно стопанство на степан кара "за хората както за себе си» домашна овча каварма направено мария Kapa c. нов троян, болградско 2021»)Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят и на открытом воздухе)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь