ЕПІДЕМІЧНА СИТУАЦІЯ В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ

Дата: 14.12.2021 18:45

Станом на 13 грудня 2021 року в Україні зафіксовано 4 073 нові підтверджені випадки COVID-19. В Одеській області за останню добу 394 підтверджених випадків.

В Болградському районі станом на 13 грудня 2021 року 6 нових випадків захворюваності на COVID-19.

З початку пандемії в районі лабораторно підтверджено захворюваність 9664 осіб, з них (кількість хворих у межах колишніх районів) в Арцизькому – 2664 особи, в Болградському – 5242 особи, у Тарутинському – 1758 осіб. На даний час в Болградському районі 9022 особи вилікувалися від коронавірусу, 225 - померли.

Зазначимо,що перед плануванням подорожей за кордон необхідно ознайомитися з актуальною інформацією про умови в’їзду до певної країни на інтерактивній мапі МЗС.

Наразі для перетину кордону європейських країн у туристичних цілях, окрім стандартних документів, українцям необхідно надати COVID-сертифікат, негативні результати тесту або сертифікат про одужання.

Деякі країни через локдаун закрили свої кордони або рекомендують утриматися від подорожей. Докладніше — в інфографіці станом на 10.12.2021.

Возможно, это изображение (карта и текст)