Конкурс "Ялинка" та "Новорічний подарунок"

Дата: 07.12.2021 12:17

І ЕТАП ОБЛАСНОЇ ВИСТАВКИ-АКЦІЇ "ЯЛИНКА" - ЕТАПИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ: «НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ», «УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР»
    З метою формування в учнів і вихованців дбайливого ставлення до природи; залучення молодого покоління до джерел і процесу створення виробів українського народного мистецтва; стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні робіт і композицій, які символізують і відображають новорічну та різдвяну флористику 03 грудня 2021 року на базі відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Городненської сільської ради проведено І етап обласної виставки-акції "Ялинка" - етапи Всеукраїнських конкурсів: «Новорічна композиція», «Український сувенір» за номінаціями:
- «Стилізована ялинка»;
- «Новорічний букет»;
- «Новорічна композиція»;
- «Новорічний вінок»;
- «Сюжетна композиція»;
- «Новорічна картина чи колаж»;
- «Новорічний подарунок»;
- «Український сувенір» - І вікова категорія (діти 6-11 років);
- «Український сувенір» - ІІ вікова категорія (підлітки 12-16 років);
- «Український сувенір» - ІІІ вікова категорія (дорослі від 17 років).
У Виставці-акції взяли участь 67 учнів з 4 -х закладів освіти: Городненського ЗЗСО, Дмитрівського ЗЗСО - ЗДО ім. С.С. Курогло, Новотроянівського ЗЗСО-ЗДО, Олександрівського ЗЗСО-ЗСО.
Найкращі конкурсні роботи надані до Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання для участі у обласному етапі Виставки-акції.
Дякуємо учасникам за естетично оформлені, оригінально та майстерно виконані експонати.
Бажаємо подальших успіхів та чарівних свят!

Возможно, это изображение (в помещении)Возможно, это художественное изображение (в помещении)Возможно, это иллюстрацияНет описания фото.Возможно, это изображение (в помещении)Возможно, это изображение (торт и цветок)Нет описания фото.Возможно, это изображение (цветок)Возможно, это изображение (в помещении)Нет описания фото.Возможно, это изображение (роза, эустома и в помещении)Возможно, это художественное изображениеВозможно, это изображение (в помещении)Возможно, это изображение (в помещении)Нет описания фото.Нет описания фото.Нет описания фото.Нет описания фото.Возможно, это художественное изображение (в помещении)Возможно, это изображение (цветок)Возможно, это изображение (в помещении)Возможно, это изображение (в помещении)Возможно, это изображение (цветок и в помещении)Возможно, это изображение (в помещении)Нет описания фото.Возможно, это изображение (еда и в помещении)Нет описания фото.Нет описания фото.Возможно, это художественное изображениеНет описания фото.Возможно, это изображение (в помещении)Нет описания фото.Возможно, это изображение (в помещении)Нет описания фото.Возможно, это изображение (новогодняя елка и в помещении)Нет описания фото.Нет описания фото.Возможно, это изображение (новогодняя елка и в помещении)Возможно, это иллюстрацияВозможно, это изображение (в помещении)Возможно, это художественное изображениеВозможно, это изображение (цветок и в помещении)Возможно, это изображение (Рождественский чулок и в помещении)Возможно, это изображение (в помещении)Возможно, это художественное изображение (цветок)Возможно, это изображение (в помещении)Возможно, это изображение (цветок)Возможно, это изображение (в помещении)Возможно, это изображение (в помещении)Нет описания фото.Нет описания фото.Возможно, это изображение (цветок)

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)