БІЛЬШЕ ЖОДНИХ СІРИХ КОРОБОК: НА ОДЕЩИНІ, В РАМКАХ “ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА”, БУДУЮТЬ ЯСКРАВІ, КОМФОРТНІ, СУЧАСНІ ДИТЯЧІ САДКИ

Дата: 02.11.2021 09:35

Програма «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в Україні, а також з її допомогою вже створено додатково близько 200 тисяч робочих місць.

Це вкрай важливо для держави, а особливо в період пандемії коронавірусу, переконаний Президент України Володимир Зеленський.

Підтримує його і голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, який зазначає, що «Велике Будівництво» в Одеській області охоплює все нові і нові сфери.

Ця програма Президента змінює підходи. Адже її основне завдання – завершувати об’єкти і вводити їх якісно в експлуатацію, а не залишати після себе довгобуди. Приклад тому, будівництво сучасних модернізованих дитячих садочків в районах області.

Адже комфортні та доступні умови для дошкільного навчання та виховання найменших мешканців громади – в пріоритеті керівництва Одеської ОДА.

В рамках «Великого Будівництва», триває реконструкція дитячого садка «Сонечко» в селі Іллінка, Одеського району.