В Мінагрополітики обговорили Євроінтеграційні процеси з аграрними асоціаціями
В Мінагрополітики обговорили Євроінтеграційні процеси з аграрними асоціаціями
В Міністерстві аграрної політики та продовольства України пройшла зустріч з представниками аграрний асоціацій, на якій обговорили стан підготовки до переговорного процесу по вступу України до Європейського Союзу.
Зокрема, виконання Угоди про асоціацію з ЄС, виконання рекомендацій Європейської Комісії та роботу з приведення українського законодавства у відповідність до європейського, які потрібно завершити до кінця вересня в трьох розділах, за які відповідає Мінагрополтики:
Сільське господарство та розвиток сільських територій;
Продовольча безпека, ветеринарна та фітосанітарна політика;
Рибальство та рибний промисел.
Міністр аграрної політики та продовольства України Віталій Коваль зазначив, що крім того ще є 16 розділів, до яких залучене міністерство.
«Дуже вдячний всім асоціаціям, які так чи інакше долучаються до роботи по підготовці до переговорів з ЄС. Важливо, аби асоціації не формально долучалися до роботи, а були активними. Ми маємо з вами на міжнародній арені говорити в один голос і і мати спільну позицію. А також провести процес євроінтеграції якомога органічніше, враховуючи правила ЄС, але при цьому не втрачаючи інтересів українських аграріїв», - наголосив Віталій Коваль.
В зустрічі взяли участь представники Всеукраїнської аграрної ради, Українського клубу аграрного бізнесу, Федерації роботодавців України, Української зернової асоціації, Європейської бізнес асоціації, Американської торгівельної палати та ін.
Більше новин - https://is.gd/zkCeWA