Дата: 02.06.2023 14:57

Сьогодні, 1 червня 2023 року, в Городненській громаді Комунальні некомерційні підприємства “Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Городнє» та “Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Дмитрівка» отримали гуманітарну допомогу від представника Міжнародного фонду допомоги та розвитку Блакитного півмісяця - IBC, Республiка Турцiя, у вигляді генератора.

Городненська сільська рада та медичній персонал амбулаторій щиро дякує Міжнародному фонду допомоги та розвитку Блакитного півмісяця - IBC, Республiка Турцiя, за допомогу, яка є дуже важливою у цей нелегкий для усіх час! Ваша допомога наддасть змогу медичним закладам безперебійно працювати і надалі лікувати населення громади.