У Городненському ліцеї з початковою школою та гімназією був проведений тиждень математики з метою підвищення інтересу учнів до навчальної діяльності, формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок.

Дата: 01.06.2023 16:24

Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу.

У рамках тижня вчителями математики були проведені різноманітні заходи: виставка малюнків серед учнів 2 класу (Лохматова Н.М.), танець «Геометричні фігури» 3 клас ( Димитрова О.А.), виховні заходи «Пригоди в королівстві «Математика»» для учнів 1 класу (Дончева К.І.) та «Цікава математика» для учнів 4 класу Бочковар Т.В.), математичний турнір серед учнів 6-8 класів (Бурукова Н.І., Гайдаржи О.Г., Коджебаш Д.Д.), конкурс стінгазет для учнів 5-9 класів (Стойнова С.І.).

Вчителі та охочі учні взяли активну участь у математичній лотереї з подарунками, яку вдало організували учні 9-х класів, а учні 10 класу підготували математичне відеопривітання.