Дата: 01.06.2023 16:24

Свято останнього дзвоника - це один з найочікуваніших і найзворушливіших днів у житті школярів та вчителів, який знаменує закінчення навчального року. Воно радісне, й водночас сумне. Радісне, бо попереду - чудові літні канікули. А сумне, бо дзвоник востаннє пролунав для наших найстарших учнів-одинадцятикласників і сповістив їм про початок дорослого та самостійного життя. На святковій лінійці яка відбулася 29 травня, вітали випускників та відзначили учнів - відмінників, учнів які здобули перемоги у олімпіадах, учнівських конкурсах та спортивних змаганнях. Вони всі отримали нагороди - грошові премії, від яких були у захваті. Сподіваємось, що це послугує стимулом у навчанні в майбутньому і для інших учнів. Колектив працівників Дмитрівського ліцею ім. С. С. Курогло дуже вдячний нашим спонсорам - односельцям, які виділили учням цю премію: Іванову С. І. керівнику підприємства "Берекеть плюс", Терзі Г. Г. керівнику підпріємства "Південь-торг" та Попозогло С. С. керівнику ЧП.

Бажаємо школярам добре відпочити, набратися яскравих і незабутніх вражень. Випускникам - знайти свою життєву стежину, а головне стати гідними громадянами своєї держави.

Зичимо усім вам здоров'я, щастя, злагоди і миру.