Дата: 01.06.2023 16:19

25 травня в Дмитрівському ліцеї ім. С. С. Курогло пройшов урочистий захід "Учень року", під час якого відзначили переможців та призерів різноманітних інтелектуальних, творчих, спортивних конкурсів та змагань. У номінації "Відкрий себе-відкрий світ" головними досягненнями стали результати участі в конкурсах МАН, "Юний дослідник", "Моя Батьківщина - Україна". Переможцем цієї номінації став учень 9 класу Карнас Богдан. У номінації "Інтелектуальна надія" вітали призерів міжнародних та всеукраїнських конкурсів, таких як: літературний конкурс ім. Шевченка, "Пера чудового творіння", "Думи, мої думи", "Натхнення". Переможцем цієї номінації став учень 11 класу Попозогло Іван. У номінації "Юні екологи" отримали нагороди учасники виставок та природоохоронних акцій, таких як: "Щедрість рідної землі", " Міжнародний день Чорного моря", "Ялинка", "В об'єктиві натураліста" та інші. Лідером цієї номінації стала учениця 8 класу Караджа Марія. У наступній номінації "Талант і творчість відзначили призерів Всеукраїнського фестивалю "Чисті роси" і творчого конкурсу "Квітучі Таланти". Тішина Дарина, учениця 10 класу стала переможницею цієї номінації. Головний приз у номінації "Золотий пензлик" отримала Ташогло Влада учениця 7 класу, переможниця міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів з образотворчого мистецтва. Вітали також учня 9 класу Ташогло Вадима, призера номінації "Спортсмен року", який виборов багато призових місць з вільної боротьби та у інших спортивних змаганнях. У останній номінації "Відкриття року" відзначили дівчину з активною життєвою позицією, ученицю 9 класу Корбову Катерину. Головну нагороду "Учень року 2023" отримали учень 9 класу Карнас Богдан і учениця 7 класу Ташогло Влада - відмінники, лідери учнівського самоврядування, призери багатьох конкурсів. Ми пишаємося нашими номінантами, бажаємо їм нових успіхів та перемог. Також сподіваємось що у наступному році їх буде більше, адже кожна дитина особлива та унікальна. Дякуємо вчителям, які вкладають у вихованців свої знання та любов.