Інформація щодо процедур закупівель

Дата: 12.02.2023 14:46
Кількість переглядів: 177

Інформація щодо процедур закупівель

на виконання п. 41  Постанови Кабінету Міністрів України 
від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України 
від 16 грудня 2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

 

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС - ДК 021:2015 код 31120000-3 Генератори (Придбання джерел резервного живлення -  генератор дизельний ДК 021:2015: 31121100-1)

Вид та ідентифікатор закупівлі - Відкриті торги з особливостями UA-2023-02-01-017351-a

 

Очікувана вартість предмета закупівлі – 880 000,00 грн. (Вісімсот вісімдесят тисяч грн. 00 коп.) без ПДВ.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні, якісні характеристики товару:

Електрогенератор дизельний ALM-DS-13500E (або еквівалент)

Технічні характеристики:

Номінальна напруга: не менше 2х220/380

Номінальна / максимальна потужність: не більше 10500 / 11500 Вт

Коефіцієнт потужності не більше 1.0

Тип генератора: синхронний

Номінальна потужність двигуна: не менше 14,9 л.с.

Розхід палива: не більше 0,28 л/кВтч

Розхід масла, не більше г/кВтч ≤22

Кількість циліндрів не більше 1

Число тактів не більше 4

Спосіб запуска Електростартер

Система запалювання: магнето

Система подача палива: вільний злив

Спосіб охолодження: повітряний примусовий

Тип свічки запалювання: F6TC або аналогічні

Система споживання: Карбюратор

Тип повітряного фільтра: пористий поліуретан

Тип палива: дизель

Ємність паливного бака, л: не більше 15

Документ виробника має містити наступну інформацію: правила безпеки (пожежна, електрична, хімічна, фізична, технічна, екологічна), комплектація, технічні характеристики, порядок експлуатації, технічні обслуговування (перевірка рівня масла і його заміна, перевірка і заміна свічок запалювання, обслуговування повітряного фільтра, паливного баку, графік проведення мінімального планового технічного обслуговування при нормальних умовах), можливі несправності і способи їх зберігання.

Технічні, якісні характеристики Товару за предметом закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам діючого законодавства (державним стандартам), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля.  Генератор повинен мати супровідні документи (технічний паспорт та/або інструкцію з експлуатації), кожний генератор має мати маркування. Гарантійний термін експлуатації  складає – 1000 мотогодин. Протягом гарантійного терміну всі несправності, що виникли за вини виробника, усуваються Постачальником безкоштовно.

 

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі - Відповідно до листа Мінекономрозвитку України № 3302-06/29640-06 від 14.09.2016 при визначенні очікуваної вартості закупівлі під час складання річного плану закупівель замовники можуть виходити з планових вартісних показників, які можуть розраховувати, зокрема, виходячи з потреби у відповідних товарах, роботах і послугах у минулих роках з урахуванням економічних факторів, які впливають на ціноутворення на ринках відповідних товарів, робіт і послуг тощо. Разом з тим відносини, що виникають у процесі складання, розгляду, затвердження, виконання бюджетів, звітування про їх виконання та контролю за дотриманням бюджетного законодавства регулює Бюджетний кодекс України. Законом не визначено органів, які уповноважені надавати офіційну інформацію щодо вартості товарів, робіт і послуг та переліку документів, якими замовник має послуговуватись під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі. З огляду на викладене, замовник самостійно визначає очікувану вартість предмета закупівлі, зважаючи на його специфіку, з дотриманням принципів, закріплених у статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон), та законодавства в цілому.
Замовник самостійно обирає шлях здійснення такого моніторингу, бо дане питання законодавчо не врегульовано. При цьому замовник зважає на принципи здійснення закупівель, закріплені у статті 5 Закону. Закупівлі здійснюють за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням. Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін, комерційних пропозицій на аналогічний товар. Очікувану вартість предмету закупівлі визначено у відповідності до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 No 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з врахуванням кошторисних призначень та потреби. Очікувана вартість на закупівлю 1 генератору складає 220 000,00 грн., кількість дизельних генераторів – 4 шт. Очікувана вартість предмета закупівлі за 4 штуки товару складає 880 000,00 грн. (Вісімсот вісімдесят тисяч грн. 00 коп.).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь