Одеський обласний центр громадського здоров'я

Дата: 08.02.2023 19:01

Возможно, это изображение один или несколько человек и текст

👧💉 В Україні можна щепити дітей віком від 5 до 11 років від COVID-19. Для цього використовують спеціальну вакцину Comirnaty від Pfizer-BioNTech, склад якої адаптований саме для цієї вікової групи.

👨‍👩‍👧‍👦🩺 Водночас з рекомендованими щепленнями, до яких належить вакцина проти грипу та COVID-19, діти мають отримувати й щеплення згідно з Національним календарем профілактичних щеплень. Національна технічна група експертів з питань імунізації радить робити це так:

🔸планова вакцинація проти інших інфекційних хвороб проводиться з інтервалом у 14 днів з вакцинацією проти COVID-19;

🔹вакцини проти COVID-19 можна вводити одночасно з неживою вакциною проти грипу під час одного візиту у різні кінцівки або з будь-яким часовим проміжком.

🧐🏥 Нагадуємо, що вакцинація проти COVID-19 є безоплатною для дітей та дорослих і доступна у центрах первинної медико-санітарної допомоги.

#ДайШансЗдоровю

#БутиЗдоровим