Служба автомобільних доріг в Одеській області

Дата: 01.02.2023 13:05

Возможно, это изображение текст

🛣 Станом на 01 лютого 10:30 годину ранку, ускладнень руху на дорогах загального користування державного значення Одеської області немає.

❄️ Починаючи з 28 січня, підрядні організації для забезпечення проїзду на автодорогах Одеської області, безперервно ліквідовували наслідки зимової негоди.

☝️Наразі проїзд дорогами загального користування державного значення Одеської області забезпечено.

➡️ На цілодобовому чергуванні знаходяться 67 одиниць техніки та 87 працівників. Працюють на дорогах близько 30 одиниць техніки та 41 чоловік.

🌡 Температура повітря від -2°С до +2°С.

❄️ Опади відсутні.

💨 Вітер: північно-західний 1-14 м/с.

👉 Покриття: місцями мокре, місцями сухе.

🚗 🚚 Просимо водіїв бути уважними та обережними. Обирати безпечну швидкість руху відповідно до погодних умов, уникати різких маневрів, тримати дистанцію з іншими транспортними засобами.

📲 Нагадуємо, що у разі виникнення надзвичайної ситуації на дорозі просимо звертатися на цілодобову гарячу лінію Укравтодору: