Болградська районна державна адміністрація

Дата: 26.01.2023 16:53

РОБОЧИЙ ВИЇЗД НАЧАЛЬНИКА БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ДО ГОРОДНЕНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Сьогодні начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура спільно з першим заступником начальника Денисом Байлуком та заступником начальника Вячеславом Куликом здійснили робочий виїзд до Городненської об’єднаної територіальної громади.

Під час відвідування очільник району провів робочу нараду з головою ОТГ Миколою Богоєвим, керівниками структурних підрозділів апарату громади, депутатами сільської ради, підприємцями та громадськістю.

Основні питання, які розглядались під час наради - це наповнення місцевого бюджету, вирішення проблемних земельних питань, робота соціальних об’єктів громади, проведення опалювального сезону та організація роботи системи оповіщення.

Також під час наради присутні мали змогу отримати відповіді від керівництва Болградської РВА на хвилюючі їх питання.

Крім того начальник Болградської РВА Геннадій Бамбура ознайомився з роботою та облаштуванням Пунктів Незламності в с. Городнє, обладнанням захисних споруд в навчальному закладі та діяльністю соціальних об’єктів населеного пункту. Голові громади були надані доручення по усуненню недоліків, які виявлені під час огляду.

Заступник начальника Болградської РВА Вячеслав Кулик у с. Дмитрівка Городненської громади відвідав амбулаторію, в якої планують облаштувати місця компактного проживання ВПО. Також він ознайомився з захисними спорудами у закладі освіти та роботою Пункту Незламності.