Дата: 26.01.2023 16:46

У Городненській громаді продовжуються зустрічі голови Городненської ТГ Богоєва М.Д. із працівниками соціальної сфери. Черговий візит відбувся у с. Дмитрівка. На зустрічі були присутні колективи: школи, дитячого садка, Будинку культури, сільської ради, які взяли активну участь в обговоренні питань життєдіяльності та функціонування об'єктів інфраструктури. Голова громади Богоєв М.Д. дав короткий звіт щодо доходної та видаткової частини бюджету, придбань за 2022 рік та плануваннь на 2023 рік. Розглядалися питання енергозабезпечення установ, відвідування дітьми школи та садочка, опалення та інші питання, які виникають у складний воєнний час. Пожвавлення у залі викликали земельні питання, а саме: виділення земельних ділянок, оформлення у приватну власність, передача землі. Гостро стояло питання самозахоплення земель та несплати податків за землю. Обговорювався ремонт дороги Дмитрівка – Нові Трояни, на який громада готова виділити кошти на співфінансування балансоутримувачу – Службі автомобільних доріг Одеської області. Актуальних питань дуже багато і у тяжкий воєнний час ми сподіваємось на позитивні результати. Бажаємо всім миру, здоров'я та терпіння!