24 січня 2023 року в с. Нові Трояни відбулася важлива подія

Дата: 25.01.2023 10:01

24 січня 2023 року в с. Нові Трояни відбулася важлива подія. Голова Городненської ТГ Богоєв М.Д. з членами комісії, депутатами, головами фермерський господарств, мешканцями села та головним спеціалістом відділу проєктно-кошторисної документації та договірної роботи Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної державної адміністрації Курловим О.А. підписали акт приймання-передачі об’єкту будівництва «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини за адресою: Одеська область, Болградський район, село Нові Трояни, вул. Болгарська, 80 Д у власніть територіальної громади. Передані документи по виконанню будівельних робіт та послуг по даному об’єкту, технічна та проєктна документація на будівлю. Побував на об’єкті комісія вирішила найближчим часом визначити питання передачі будівлі в оренду ОПСН для скорішого відкриття її використанні у наданні якісних медичних послуг населенню.