Болградська районна державна адміністрація

Дата: 12.01.2023 21:55

Возможно, это изображение текст

⚠️ УВАГА❗️НА ОДЕЩИНІ ОЧІКУЄТЬСЯ ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

❄️ За інформацією Українського Гідрометцентру починаючи з 20:00 години вечора 11 січня на півдні області очікуються опади у вигляді мокрого дощу, на дорогах можливе утворення ожеледиці. (I рівень небезпечності, жовтий).

👉 Починаючи з вечора 12 січня та впродовж всього дня 13 січня такі погодні умови будуть спостерігатися й у центрі на півдні Одескьої області.

🌡Температура повітря від -10 °С на півночі області до +2 °С на півдні області.

💨 Вітер: північно-східний 4-10 м/с. ( вночі з 11 на 12 січня можливі пориви до 20 м/с.)

7️⃣0️⃣ Одиниць снігоприбиральної техніки та 9️⃣0️⃣ працівників знаходяться на цілодобовому чергуванні та готові до несприятливих погодних умов.

➡️ Аналітично-моніторинговий центр при Службі автомобільних доріг в Одеській області працює у цілодобовому режимі.

☝️ Шановні водії, звертаємо вашу увагу на необхідність неухильного дотримання Правил дорожнього руху під час керування транспортними засобами. Під час руху проїжджою частиною, дотримуйтесь безпечної дистанції та інтервалу. Враховуйте погодні умови при плануванні маршрутів.

🙎‍♂️🙍‍♀️ Рекомендації для пішоходів:

🔵 використовуйте верхній одяг чи головні убори з світловідбиваючими елементами;

🔵 переходьте вулицю/дорогу тільки у місцях пішохідних переходів і будьте при цьому дуже уважними;

🔵 менше пересувайтеся вздовж автомобільних доріг.

📱 У разі виникнення надзвичайної ситуації на дорозі просимо звертатися на цілодобову гарячу лінію Укравтодору: +38 067 400 60 80