ДТЕК Одеські електромережі

Дата: 12.01.2023 21:54

Возможно, это изображение текст

Друзі, бачимо від вас багато запитань, чому відключень світла в Одесі та області стає більше. Пояснюємо:

1. Енергосистема ще не оговталась від російськіх терористичних атак, через що дефіцит електроенергії лишається;

2. Через зниження температури, клієнти частіше використовують обігрівачі, через що сильно зростає навантаження на мережі;

3. Промислові підприємства повернулись до роботи, це теж призвело до збільшення споживання електроенергії.

На новорічні свята нам вдалося знизити час відключень до мінімуму. Однак останні дні дефіцит потужності зростає по всій країні, зокрема, і в Одеській області.

Енергетики утримують ситуацію в рамках стабілізаційних графіків, але все частіше в так звані "негарантовані години" (світло-сірий колір на графіках) диспетчерам доводиться обмежувати електростачання для уникнення аварій.

В так званій білій зоні - світло має бути у всіх споживачів. Якщо у вас немає світла в білій зоні, будь ласка, оперативно повідомте нам про це. Ймовірно у такому випадку в вашому будинку чи мікрорайоні сталася аварія. Ми все перевіримо та оперативно ліквідуємо наслідки аварії і якомога швидше повернемо світло.