В Болграді молодий лікар отримав службове житло

Дата: 04.01.2023 18:52

В Болграді молодий лікар отримав службове житло

Лікар-переселенець Олександр Воронін почав працювати у Болградській районній центральній лікарні три місяці тому. Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на Болградську міську раду.

До Болграда 28-річний уродженець Нової Каховки Херсонської області, у якого дві спеціалізації – «лікар-хірург» та «інтервенційний кардіолог» прибув із Києва, де працював у столичному міському клінічному шпиталі ветеранів війни.

«Звичайно, ми були раді такому фахівцю, завдяки якому однозначно зможемо посилити хірургічну службу Болградської ЦРЛ. Олександр Миколайович здатний робити ті види операцій, які раніше у нашій установі не проводились. А отже, це підвищить і якість послуг, що надаються нашою медустановою», – розповів генеральний директор КНП «Болградська ЦРЛ» Болградської міської ради Віктор Дішлі.

Для виконання таких операцій вже навіть замовлено нове медобладнання.

Заохотила нового перспективного лікаря і Болградська міська рада. Сьогодні Болградський міський голова Сергій Димитрієв вручив Олександру Вороніну ордер та ключі від службової квартири.

Це перший ордер в цьому році і вже шостий за останній рік.

«Ми готові й надалі робити все, що від нас залежить, щоб молоді фахівці залишалися в нашій громаді – відчували себе максимально комфортно і, у свою чергу, могли з повною віддачою виконувати свій професійний і дуже важливий обов’язок – повертатися людям здоров’я. Бажаю вам у цьому успіхів», – зазначив Сергій Димитрієв, вручивши документ докторові.