Офіс Президента України

Дата: 06.12.2022 21:22

«Звітую про сьогоднішній день. Головний результат – 70 російських ракет прийшло, більшість збито. «Калібри», Х-101 та інші. Дякую всім нашим воїнам Повітряних командувань «Схід», «Південь» і «Центр». Молодці! Дякую і партнерам – за системи ППО, які зараз використовуємо. Кожна збита російська ракета – це конкретний доказ, що терор можна перемогти. Але, на жаль, ми поки ще не можемо дати повну безпеку нашому небу – було кілька влучань. На жаль, є жертви… Енергетики одразу розпочали відновлювальні роботи. Максимум зусиль – у центральних областях України, на Одещині, у Запорізькій області, на Харківщині. Слава всім, хто захищає Україну! Дякую кожному і кожній, хто допомагає нашій державі вистояти проти російського терору!»

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 285-го дня війни.