Болградська районна державна адміністрація

Дата: 18.11.2022 19:39

Возможно, это изображение 1 человек и текст «3 днем працивникив padio, телебачення ma зв'язку!»

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Вітаю Вас з професійним святом! Завдяки вам ми щодня дізнаємося про різні події з життя нашого району, країни, світу. Відповідальність, компетентність, почуття обов’язку завжди супроводжують вас у повсякденному житті. Важко переоцінити роль телебачення у формуванні громадської думки, висвітленні життєдіяльності нашого району. Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова.

В день вашого професійного свята бажаю усім міцного здоров’я, добра й злагоди у ваших сім’ях, здійснення задумів та мрій, удачі, успіхів та благополуччя. Хай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані. Радуйте глядачів і слухачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності.

Миру та благополуччя вам і вашим сім’ям!

Начальник Болградської

райдержадміністрації Геннадій БАМБУРА