Одеська обласна державна адміністрація

Дата: 13.10.2022 15:02

Возможно, это изображение 1 человек

Одеситка Ірина Маловічко (тренер – Микола Мільчев), на чемпіонаті світу зі стендової стрільби, який проходив у хорватському місті Осієк, здобула першу ліцензію на Олімпійські ігри 2024 року у Парижі.

За підсумками відбору одеситка увійшла до вісімки найкращих учасниць змагань, що дозволило Ірині змагатися, як за олімпійську ліцензію, так і за медалі чемпіонату світу.

У фінальному раунді Маловічко закрила 25 мішеней, показавши п’ятий результат. Треба відзначити, що на світовій першості розігрувалися чотири олімпійські квоти, але за правилами змагань, одна спортсменка може принести своїй країні лише одну ліцензію, а так як Амбер Хілл з Великої Британії раніше вже відібралася на Олімпійські ігри 2024 року через чемпіонат Європи – путівку до Парижу отримала Ірина Маловічко.

"Вітаємо Ірину з отриманням ліцензії на Олімпійські ігри у Парижі. Бажаємо якнайкраще підготуватися до Олімпійських Ігор-2024 та гідно представити Україну та Одеську область на змаганнях найвищого рівня!" - сказав Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.