У Білгороді-Дністровському дитина отруїлася бабусиними ліками

Дата: 12.10.2022 10:14

У Білгороді-Дністровському дитина отруїлася бабусиними ліками

Фото без опису

Вчора на номер 103 надійшов виклик про гостре медикаментозне отруєння маленької дитини у Білгороді-Дністровському. Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг. Today» з посиланням на Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Бригада Центру у складі фельдшера Клименко та водія Гончаренка прибула на місце виклику за чотири хвилини. Вже на місці з’ясувалося, що дівчинка віком 2 роки 9 місяців проковтнула таблетку препарату «Клофелін», який бабуся дитини використовувала для контролю артеріального тиску.

Цього виявилося достатньо для отруєння. У тяжкому стані із надзвичайно низьким тиском малечу було екстрено госпіталізовано до реанімації Білгород-Дністровської міської лікарні, де їй надали усю необхідну допомогу.

«Працівники Центру бажають дівчинці швидкого одужання і застерігають батьків щодо неухильного дотримання правил безпеки в домі, де є маленькі діти. Подбайте щоб уся побутова хімія, ліки, а також харчові продукти, що можуть становити небезпеку життю та здоров’ю дитини, знаходилися у недоступних для малюків місцях. Будьте здорові! А в разі екстреної ситуації одразу телефонуйте на 103», – прокоментували випадок у Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Фото без опису

Діана ГЕРГІНОВА