Мешканців ще трьох областей планують евакуювати в обов’язковому порядку

Дата: 30.08.2022 10:43

Мешканців ще трьох областей планують евакуювати в обов’язковому порядку

Фото без опису

Обов’язкова евакуація мешканців Донеччини триває – завтра відбудеться останній евакуаційний рейс у серпні. Наразі у Міністерстві з реінтеграції тимчасово окупованих територій уже розглядають можливість організації обов’язкової евакуації ще для трьох областей.

Як повідомила очільниця міністерства Ірина Верещук під час телемарафону, йдеться про Запорізьку, Миколаївську та Харківську області. За її словами, евакуюватимуть мешканців лише окремих регіонів вказаних областей.

«У черзі на обов’язкову евакуацію – Харківська, Запорізька, Миколаївська області. Ми знаємо, що деякі частини, я не кажу про весь регіон, потребуватимуть обов’язкової евакуації – і ми до неї також готуємося», – наголосила Верещук.

Загалом, рішення про обов’язкову евакуацію прийматимуть у відповідь на звернення місцевих ОВА.

ірина верещукобовязкова евакуація