Визит делегації депутатів Одеської обласної ради від партії "Опозиційна платформа – За життя" до Городненської ТГ

Дата: 03.12.2021 15:15
Кількість переглядів: 239

01.12.2021 року Городненську громаду відвідала делегація депутатів Одеської обласної ради від партії "Опозиційна платформа – За життя" на чолі із заступником голови облради Вадимом Шкаровським. Спільно із головою громади Миколою Богоєвим, головою Болградської райради Михайлом Садаклієвим депутати Оксана Дімова, Олег Капсамун побували у с. Нові Трояни, де за підтримки депутатів облради (960 000 грн.) та співфінансування Городненської громади (486 302 грн. + 180 000 грн. на додаткові роботи) було проведено капітальний ремонт та утеплення фасаду основного корпусу Новотроянівської школи. Возможно, это изображение (на открытом воздухе и дерево)

Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (4 человека и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (3 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (7 человек, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (4 человека и в помещении)Возможно, это изображение (7 человек, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (8 человек, люди сидят и люди стоят)Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и в помещении)

Зусиллями депутатів облради та співфінансування Городненської громади також було проведено капітальний ремонт даху Олександрівської школи. Ремонт цього об'єкту став можливим при виділенні фінансової квоти депутатів обласної ради Вадима Шкаровського та Олени Плачкової (1 300 000 грн.) і коштів, виділених громадою (211 833 грн.).

Вдячні діти, педколективи, батьки зустрічали гостей хлібом – сіллю та подарували їм свої посмішки, свій талант та висловили величезну подяку.

Возможно, это изображение (сумерки, дерево и небо)

Возможно, это изображение (14 человек, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (2 человека и люди стоят)Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)Возможно, это изображение (6 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (7 человек, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (человек, ребенок, стоит и в помещении)Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (человек, ребенок, стоит и в помещении)Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят, воздушный шарик и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (14 человек, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (8 человек, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (8 человек, люди стоят и в помещении)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь