За інформацією Служби автомобільних доріг в Одеській області ремонтується ділянка дороги Т-16-27 поблизу контрольно-пропускного пункту «Серпневе» у Болградському районі.

Дата: 01.12.2021 12:30

На ділянці дороги Т-16-27 КПП "Серпневе"- Тарутине - Арциз - Сарата, км 0 - км 21, розпочалися роботи з влаштування основи дороги із щебенево-піщаної суміші обробленої комплексним в'яжучим.

Ремонтні роботи на ділянці протяжністю 21 кілометр (км 0 - км 21) розпочалися у 2020 році. Було влаштовано 2,4 кілометри асфальтобетоного покриття у двох шарах. Цього року влаштували 14,2 км покриття у нижньому шарі асфальтобетону та 8 км покриття у двох шарах. Наразі тривають роботи з влаштування основи.

Згідно проекту передбачено влаштування:

- нової основи дороги із щебенево-піщаної суміші;

- нижнього та верхнього шарів асфальтобетонного покриття;

- узбічь;

- з’їздів;

- дорожніх знаків;

- бар'єрного огородження;

- нової дорожньої розмітки.

Роботи виконує Генпідрядна організація ТОВ «Ростдорстрой».

Також ремонті роботи ведуться на ділянці дороги Т-16-27, протяжністю 9 кілометрів (км 61-км 70), біля м. Арциз.Фото без описуФото без описуФото без опису